fbpx

Tou ženou_bez slevy

Je na čase opustit staré koleje a začít si budovat novou realitu díky ženě, která se v tobě skrývá. 

Změna začíná uvnitř.

Zeptej se sama sebe a buď k sobě upřímná...

Víš, že jsi tu pro něco víc, chceš budovat něco, v čem by ses mohla realizovat a přinášet tak radost i ostatním

Kolikrát jsi zahodila své plány a sny jen proto, že jsi přesvědčila sama sebe, že ty na to nemáš?

Chceš být paní svého času a nezodpovídat se ostatním

Jenže o sobě neustále pochybuješ a tvé myšlenky na tebe řvou: "TOHLE NEZVLÁDNEŠ! SELŽEŠ! NEJSI PODNIKATELSKÝ TYP! NEJSI DOST TALENTOVANÁ!"

Chceš dělat a tvořit něco smysluplného, po čem bude tvá duše naplněná.

Máš v sobě chaos a jasně nevíš, kam směřuješ.

Co kdybys místo toho....

Znala svou hodnotu a sebevědomě kráčela za svými sny

Věděla přesně, jakou ženou se chceš stát a každé ráno se budila s pocitem, že už tou ženou jsi.

Znala techniky, díky kterým se už nenecháš zastrašit a brzdit svými limity a strachy

Měla důvěru sama v sebe a pevně stála na svých nohou

KDO JSME?

Jsme Dita a Dagmar, dvě koučky, které spojuje jeden společný cíl, jedna vize:

Chceme vidět ženy, které stojí plně ve svém autentickém já a sebe-vědomě si tvoří život, který jim přináší radost a plnost.

Nebojí se hlasu svého srdce a s odvahou vstupují do nových příležitostí, aby žily život, pro který byly stvořeny. 

Za hranicemi své mysli, naplňují svůj potenciál a září. 

Reference klientky:

"Vďaka nim sa zmenil môj vzťah k samej sebe, nabrala som odvahu ísť si za svojím. "

"Koučing bol pre mňa vždy highlight dňa. Vniesol mi svetlo do vzťahu s mojím vnútorným sabotérom a uľahčilo mi prácu s ním. Po stretnutiach som sa vždy cítila pokojnejšie a zistila som, že problémy sa dajú vyriešiť a nemusia ostať nemenné. Pomohol mi s nasledovaním mojich cieľov a dával mi cenné rady, ako to zvládnuť. Dita a Dagmar sú veľmi vnímavé a empatické osoby s ľudským prístupom, vždy mi všetko vedeli pochopiteľne vysvetliť a podporovali ma. Vďaka nim sa zmenil môj vzťah k samej sebe, nabrala som odvahu ísť si za svojím. Vrelo odporúčam - každé stretnutie bolo obohacujúce."
Barbara Kutašová
Architektka

Představujeme ti program:

Staň se ženou, jakou chceš být, za 3 dny

V rámci programu dostaneš přístup do členské sekce, kde na tebe budou čekat 3 dny plné uvědomění a poznání sebe sama. V každém dni tě bude čekat video, kde ti vše vysvětlíme a prakticky ukážeme. Důležitou součástí každého dne jsou ÚKOLY, které tě dovedou až k tvé nové identitě.

Protože víme, že pouhá informace není transformace, vše, co ti předáme budeš ihned praktikovat sama na sobě, sdílet své AHA momenty a uvědomění s ostatními ženami ve FB skupině, kde budeš mít i od náš plnou podporu.

Tohle není jen další program, který si zaplatíš a do týdne o něm nebudeš vědět. Je to program, který změní tvůj pohled na vnímání sebe sama a přetvoří tvou realitu.

Co je všechno součástí programu?

3 transformační dny, které změní tvou realitu

Námi ověřené metody a techniky, které budeš ihned aplikovat sama na sobě

Materiály a praktické úkoly, které můžeš aplikovat i v jiných částech tvého života

Podpůrná facebooková skupina

Naše plná podpora

Bonusová vizualizace

Tvá cesta za novou identitou ve 3 dnech...

DEN 1
Poznej své NOVÉ JÁ

Určitě jsi si někdy řekla, že AŽ (doplň sama), bude všechno jinak, budeš se cítit skvěle a bude z tebe jiná osoba. Co kdybychom ti řekly, že je nutné začít od konce a že se tak můžeš cítit už DNES?
První den bude o tom poznat, kdo a kým chci být. A my ti ukážeme jak na to, abys už nemusela čekat na zázrak a stát se tou vytouženou osobností hned teď.

DEN 2
Rozluč se se svým starým JÁ

Abys mohla být někým jiným, potřebuješ nejprve zjistit, kým jsme teď. Jaké myšlenky a návyky ti už neslouží  a nechceš, aby byly součástí tvé nové identity. Zároveň budeme objevovat tvé silné stránky a talenty, kterými jsi přirozeně obdařena. 

Budeme se odpojovat od našeho starého já a vědomě vstupovat do naší nové identity.

DEN 3
Ukotvi své nové já

Naučíme tě, jak se chovat v krizových situacích, kdy máme chuť to všechno vzdát a naše staré JÁ na nás křičí a snaží se svrhnout zpět. Pomocí speciální techniky tě naučíme, jak v sobě ukotvit svou novou identitu a rozhodovat se tak jako ta žena, kterou chceš být.

Reference klientky:

"Naučila jsem se důvěřovat svým schopnostem a po letech pátrání jsem zjistila, nejen že vím co chci, ale i jak si k tomu dojít."

"Díky holkám a jejich koučování jsem se naučila důvěřovat svým schopnostem a po letech pátrání zjistila, nejen že vím co chci, ale i jak si k tomu dojít. Mají dar naslouchat a vytvářet bezpečné prostředí, které pro mě bylo zásadní. Co bych ale chtělo vyzdvihnout je jejich schopnost pokládat velmi precizní otázky, díky kterým jsem zjistila jaké jsou mé vnitřní motivace v osobním i profesním životě a zvolily vhodné metody a nástroje pro jejich naplnění. Holky je skvělé koučky, které mi pomohly formulovat si své cíle a dodaly odvahu si za nimi jít. Každý, koho budou Dita a Dagmar provázet na cestě, má obrovské štěstí!"
Sumudu Namali Gouri Boyina
Goverment Relations and Public Affaris Consultant

CENA
PROGRAMU

4 500 Kč vč. DPH

3 transformační dny, které změní tvou realitu

Praktické úkoly, které si osvojíš

Naši plnou podporu a přístup do uzavřené skupiny obdobně smýšlejících žen

BONUSOVÁ VIZUALIZACE

Součástí programu je speciálně vytvořená vizualizace Jsem žena, kterou obdivuji, díky které v sobě ukotvíš svou novou identitu a doslova si stoupneš do bot své nové identity.

Možná se ptáš...

Lekce, videa a podpůrné materiály pro první den se ti otevřou ihned po zaplacení. Aby ti program opravdu pomohl, je potřeba si projít všemi úkoly a postupovat den po dni. Změna, kterou tě provedeme, chce čas. Nech ji v sobě chvilku „uzrát“. Proto nepřeskakuj dny a nepouštěj si v jeden den více lekcí.

Jsme tu pro tebe. Jakmile budeš mít nějaký dotaz, neváhej se na nás obrátit.

 

SPOJ SE S NÁMI

ZÁŘÍM A KVETU

SPOJ SE S NÁMI

Přejít nahoru